Шановна громадо!
Українська держава сьогодні відзначає особливе свято – День Конституції України!
Згадуючи яскраві й водночас трагічні сторінки історії України в становленні державності та боротьбі за Незалежність, варто пам’ятати, що українська конституційна думка нараховує багатовікову історію.
Українська Конституція пройшла складний шлях становлення і розвитку, заклавши основи державної незалежності, територіальної цілісності України, рівності всіх громадян.
Сьогодні українці зі зброєю в руках захищають свою країну від ворога.
Кожен, хто обороняє Українську державу, воює за можливість жити у своєму власному домі, за свободу й безпеку для своїх дітей, за спокій для своїх батьків.
У цей знаменний день зичу вам здійснення всіх життєвих задумів, натхнення будувати і захищати Україну як суверенну і незалежну, демократичну, соціальну, правову державу!
Міський голова Микола Бакшеєв