Відійшла у вічність Почесний громадянин міста Сахновська Тетяна Михайлівна.
Відійшла у вічність Почесний громадянин міста Сахновська Тетяна Михайлівна.

Відійшла у вічність Почесний громадянин міста Сахновська Тетяна Михайлівна.

Первомайська міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті Сахновської Тетяни Михайлівни.

Народилася Тетяна Михайлівна 19 вересня 1952 року у селі Олексіївка Первомайського району.

Закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.Сковороди.

Працювала вчителем біології та хімії.

Багато років свого життя віддала роботі на освітянській ниві.

Була керівником відділу освіти, членом виконавчого комітету  міської ради, Почесним громадянином міста Первомайський та активним діячем, виконувала обов’язки голови опікунської ради на громадських засадах.

Тетяна Михайлівна була людиною прекрасної душі, відкритого і доброго серця, глибокого розуму та інтелекту, вмілим керівником, наставником та порадником для багатьох.

Словами важко загоїти страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

Людина живе доти, поки її пам’ятають.

Світлий, добрий спомин про Тетяну Михайлівну та її внесок у розвиток освіти Первомайської громади завжди житиме в серцях рідних, усіх, хто її знав, любив і поважав.

Вічна пам’ять!

Прощання з Сахновською Тетяною Михайлівною відбудеться сьогодні, 25 липня.

Переглядів: 172
Дата публікації: 09:19 25.07.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>