Вітання з Днем працівників освіти
Вітання з Днем працівників освіти

Вітання з Днем працівників освіти

Міський голова Микола Бакшеєв вітає

Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

 Це свято педагогів усіх професій, рангів та рівнів, що займаються вихованням та навчанням людей, організацією дитячої діяльності та дитячих структур, управлінням в системі освіти.

Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас вчаться.

В цей день кожен має нагоду згадати свої шкільні роки, зустрітись з колишніми однокласниками, привітати улюблених вчителів та вчителів-ветеранів. Адже професія педагога – одна з найважливіших в суспільстві, від його зусиль залежить майбутнє кожного.

Щиро дякую вам за вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, новаторство та ентузіазм по втіленню в життя принципів та вимог «Нової української школи».

Бажаю вам  успіхів,  нових творчих знахідок, міцного здоров’я та творчої енергії!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 113
Дата публікації: 05:01 01.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>