Міський голови Миколи Бакшеєва привітав з Днем працівників освіти.

Сьогодні напередодні професійного свята відбувся урочистий захід для первомайських освітян.

Святкову програму  організували та провели працівники ПК «Хімік».

В ній також взяли участь вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості.

І звичайно в такий день було багато поздоровлень та нагород.

Міський голова Микола Бакшеєв подякував всім за нелегку працю, велику самовіддачу та відданість своїй справі: «Бажаю вам професійного успіху та зростання, багато можливостей для реалізації ваших ідей.

Нехай душа живе в радості, а серце б’ється з любов’ю і натхненням.

Нехай добрі слова побажань на вашу адресу звучать не лише цього урочистого дня, а й завжди. З вашим професійним святом!».

Вітали і «шкілля» і дошкілля, і позашкілля.

Відзначили і тих, хто дотичний до цієї сфери та працює в наших освітніх закладах:  медсестри, психологи, бухгалтери, завгоспи, водії, охоронники та технічні працівники.

Було по-домашньому затишно та тепло, з святковим одягом та усмішками.

Зараз дуже мало приводів ось так зустрітись та порадіти.

Але навіть у святкових промовах звучала тема війни.

Освітянам дякували за підтримку переселенців, волонтерство і звичайно за патріотичне виховання нашої молоді.

А ті в свою чергу, висловили слова подяки міському голові.

«Ви чуєте освіту завжди», - так сказала начальник відділу освіти Аліна Садченко, звертаючись до Миколи Бакшеєва.

Олена Бацман, керівниця гуртка «М’яка іграшка» подарувала міському голові Миколі Бакшеєву дві власноруч зроблені ляльки – в українському та в  польському одязі.

Як сказала майстриня,  це знак нашої дружби з польським народом.

Міський голова прокоментував подарунок: «Завдяки нашим попереднім напрацюванням з міжнародними інституціями ми зараз отримуємо велику підтримку від наших партнерів…

Кордони між Україною та Європою впадуть, ми будемо частиною Євросозу».

Альбом: Напередодні професійного свята відбувся урочистий захід для первомайських освітян.
Дата публікації: 11:47 28.09.2023
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024