Як оцінити свій ризик серцево-судинних захворювань?
Як оцінити свій ризик серцево-судинних захворювань?

Як оцінити свій ризик серцево-судинних захворювань?

Міністерство охорони здоров'я України попереджає

Серцево-судинні захворювання – це передусім наслідок способу життя: що більше шкідливого ми практикуємо, то більше ризикуємо пережити інфаркт чи розвинути ішемічну хворобу серця. Вік і спадковість також мають вплив на ризик розвитку хвороб серця і судин, але він значно менший за вплив способу життя, та й вдіяти з віком і генами ми нічого не можемо. Інша річ – фактори ризику, що піддаються впливу. Зосередьмося на них.
Найпотужніші фактори ризику розвитку серцево-судинних хвороб такі: 
-Куріння цигарок і нікотиновмісних продуктів.
-Індекс маси тіла (ІМТ понад 25, а надто понад 30 кг м2). Калькулятор ІМТ за посиланням – https://bit.ly/3LA3jf5.
-Рівень холестерину загальний та рівень ліпопротеїнів низької та високої щільності (<200 мг/дл, <100 та >60 відповідно)
-Високий систолічний («верхній») і діастолічний («нижній») тиск (понад 130 та понад 80 мм ртутного стовпчика відповідно).

Переглядів: 111
Дата публікації: 15:59 26.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>