Гуманітарна допомога.
Гуманітарна допомога.

Гуманітарна допомога.

Хто і де може отримати гуманітарну допомогу....

Шановна громада! Відсьогодні жителі громади які мають статус «Багатодітної сім’ї», можуть отримати продуктовий набір, з розрахунку, один комплект на родину. 
Отримати гуманітарну допомогу ви зможете в ПК «Хімік» щоденно, окрім вихідних, з  9.00 до 12.00 години, та з 13.00 до 15.00 години.

Для отримання допомоги при собі необхідно мати ОРИГІНАЛИ документів, що посвідчують особу та вищевказаний статус.
Гарного вам мирного дня. Все буде Україна!

Переглядів: 162
Дата публікації: 09:03 31.10.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>