НАЗК попереджає: Доступ до функції «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій тимчасово обмежено!
НАЗК попереджає: Доступ до функції «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій тимчасово обмежено!

НАЗК попереджає: Доступ до функції «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій тимчасово обмежено!

Причина - технічні проблеми з отриманням відомостей з Єдиного державного реєстру транспортних засобів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомляє, що через технічні проблеми з отриманням відомостей з Єдиного державного реєстру транспортних засобів (далі – ЄДРТЗ), з 27 жовтня цього року тимчасово обмежено функцію “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій.

Крім того, звертаємо увагу декларантів, що через технічні проблеми з обміном даних з ЄДРТЗ, отримані “Дані для декларації” у період з 23.10.2023 по 27.10.2023 можуть містити некоректні відомості про транспортні засоби.

Оскільки оновити уже сформовані “Дані для декларації” за один і той самий період неможливо, просимо бути уважними при заповненні розділу декларації про транспортні засоби.

Наразі проводяться невідкладні заходи щодо відновлення функції “Дані для декларації”. Про її відновлення НАЗК повідомить додатково.

Перепрошуємо за тимчасові незручності!

У разі виникнення додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за адресою support@nazk.gov.ua.

Переглядів: 175
Дата публікації: 13:26 08.11.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>