Увага! Відновлено роботу функції “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій
Увага! Відновлено роботу функції “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій

Увага! Відновлено роботу функції “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій

До уваги декларантів!

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомляє про відновлення роботи функції “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій.

Декларанти мають можливість оновити уже сформовані  “Дані для декларації” у період з 23.10.2023 по 27.10.2023, які могли бути видані некоректно. Для цього необхідно повторно замовити дані за певний звітний період, натиснувши кнопку “отримати дані”.

Непрацювала відповідна функція через технічні проблеми з отриманням відомостей з Єдиного державного реєстру транспортних засобів з 27 жовтня 2023 року було тимчасово обмежено функцію “Дані для декларації” в Реєстрі декларацій, а отримані “Дані для декларації” у період з 23.10.2023 по 27.10.2023 могли містити некоректні відомості про транспортні засоби.

Нагадуємо, що отримати додаткову консультацію можна, звернувшись до уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, утвореного (визначеного) відповідно до ст. 13-1 Закону (в установі, де Ви працюєте, або до Уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області: проспект Незалежності, 1, кабінет №13, м.Первомайський,Харківська обл., 64102, тел./факс (05748)3-10-10, e-mail: pervomradaantycor@gmail.com, а також направивши офіційного листа на електронну пошту info@nazk.gov.ua або за телефоном контакт-центру (044) 200-06-94).

Не знайшли відповідь на своє запитання у Базі знань – телефонуйте (044) 200-06-94.

 

Джерело інформації: Вебсайт НАЗК

#Декларуйся #Декларування2022 #ДекларуванняОМС

Переглядів: 67
Дата публікації: 09:34 16.11.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>