Безпечний простір для жінок і дівчат у Первомайському
Безпечний простір для жінок і дівчат у Первомайському

Безпечний простір для жінок і дівчат у Первомайському

Вже майже місяць в ПК «Хімік» діє безпечний простір для жінок та дівчат «Вільна»

 Тут панує атмосфера довіри, є можливість побути в дружньому жіночому колі та відпочити від життєвих негараздів і проблем.

За словами відвідувачок, заходи, які тут організовують, завжди цікаві та змістовні.

Спілкування в дружному колі та підтримка спеціалістів допомагають зняти напругу та стрес, з якими через війну стикається кожен українець.

Під керівництвом Валентини Сторожевої, первомайської майстрині Наталі Зільберман відвідувачі простору з підручних матеріалів, таких як  тканина, нитки, картон, звичайний папір, створюють чудові новорічні поробки.

Власноруч виготовлені ялинкові прикраси  набувають казкового вигляду за допомогою  блискучої мішури, різнокольорових паєток, сяючої фарби…
А ще через українську пісню, яка проникає глибоко в серце, поглиблюють знання української мови. 

«Вільна» пропонує низку активностей для цікавого дозвілля та ефективної соціалізації.

Нагадуємо, що всі заходи Безпечного простору для жінок і дівчат є безкоштовними.

Режим роботи безпечного простору:

  • Понеділок, середа , п’ятниця з
    9.0:00–11:00

Простір «Вільна» – це проєкт ГО «Інноваційні соціальні рішення», який створили за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні і фінансування Великої Британії.

Альбом: Безпечний простір для жінок і дівчат у Первомайському
Альбом: Безпечний простір для жінок і дівчат у Первомайському
Переглядів: 157
Дата публікації: 13:07 27.11.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>