В Хмельницькому відбувся круглий стіл "Захист і підтримка дітей і сімей, які постраждали від війни: досвід, виклики та можливості".
В Хмельницькому відбувся круглий стіл \"Захист і підтримка дітей і сімей, які постраждали від війни: досвід, виклики та можливості\".

Регіональні координатори, експерти та партнери проекту "Родина і громада: адаптація – інтеграція – розвиток" зустрічались зпредставниками пілотних громад з трьох областей: Харківської, Хмельницької та Івано-Франківської.

Представляли нашу громаду заступник міського голови Ніна Харченко та директор центру соціальних служб Світлана Ципишева, які презентували  свою роботу за час проекту.

Розглядали ключові досягнення  та ділились власним досвідом реалізації проекту.

Проєкт "Родина і громада: адаптація – інтеграція – розвиток" впроваджується в нашій громаді з травня цього року.

В результаті впровадження проекту було залучено в громаду додатково двух фахівців із соціальної роботи, психолога,  логопеда та логопеда команди раннього втручання.

Також в рамках проєкту реалізується благодійна програма «МИ підтримка».

Метою програми є благодійна допомога та підтримка життєдіяльності вразливих сімей з дітьми незахищених категорій, які перебувають у складних життєвих обставинах, у скрутному матеріальному становищі, внутрішньо переміщених сімей з  дітьми у Харківській області.

Проект  реалізується Міжнародною благодійною організацією "Партнерство "Кожній дитині" за підтримки Plan International та Disasters Emergency Committee (Велика Британія).

Альбом: В Хмельницькому відбувся круглий стіл щодо захисту і підтримки дітей і сімей, які постраждали від війни
Дата публікації: 16:47 29.11.2023