Шановна громада!
Пропонуємо вам підвести підсумки роботи підрозділів міської ради та комунальних підприємств за цей рік.
Для того, щоб ви змогли висловити свою думку, ми запустили опитування на наших ресурсах у Телеграм
(https://t.me/MykolaBaksheev) та у Вайбер ( https://invite.viber.com/?g2=AQAiICRJJWKf3kvn97Rpdp1FMcSNG3ptemkWrqrINdJ8S3P1KiQEM1XdhwhvwiFW), де запропоновано обрати один з трьох варіантів відповідей, за результатами яких ми зробимо відповідні висновки.
Чекаємо на вашу активність!