БФ “Жовто Блакитні Крила” повідомляє, що планується видача гуманітарної допомоги у вигляді гігієнічних та продуктових наборів в рамках проєкту «Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через безпечні укриття, забезпечення продовольчими і непродовольчими товарами та психосоціальну підтримку» (ER-AA-UKR-2023), який фінансується German Federal Foreign Office (GFFO) terre des hommes (Німеччина) ChildFund Deutschland. Допомога видаватиметься родинам дітей, які навчаються у загальноосвітніх закладах міста Первомайський належать до пільгових та вразливих категорій – багатодітні родини, сім'ї, в яких є люди з інвалідністю, родини, де є сироти на напівсироти та ВПО.
За посиланням - форма реєстрації сімей, вказаних категорій на отримання гуманітарного набору - https://ee.kobotoolbox.org/single/7ea6c4eb2885dc62ff65dc90550d7497
Звертаємо вашу увагу, що:
- відбір отримувачів відбувається за певними критеріями;
- на родину видається ОДИН набір – або продуктовий, або гігієнічний, на вибір.
Зверніть увагу, допомога буде видаватись в руки людині, яка зареєструвалась особисто.
З повагою - команда БФ "Жовто Блакитні Крила"