Захід відбувся напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю.
Директор терцентру Катерина Дмитренко привітала всіх, хто прийшов на захід: «3 грудня українське суспільство разом з усією спільнотою відзначають день людей з обмеженими можливостями. Я .завжди захоплююсь цими людьми. Не зважаючи на те, що доля послала їм випробовування, вони продовжують жити, активно працювати та організовувати своє дозвілля. А ми в цьому допомагаємо і будемо допомагати».
Катерина Дмитренко також привітала всіх з першим днем зими та побажала всім, щоб вона принесла нам Перемогу, мир і спокій.
Наші талановиті юні зірочки розповідали байки та гуморески, демонстрували свою акторську майстерність, співали та танцювали.
Це свято підготували та провели працівники ПК «Хімік».