Шановні мешканці міста, керівники ринків та торгівельних майданчиків! Наближаються новорічно-різдвяні свята. Державною екологічною інспекцією щорічно виявляються факти самовільних рубок хвойних насаджень, а також порушення порядку їх збуту.
Відділом державного архітектурно-будівельного контролю, благоустрою, агропромислового комплексу, торгівлі та транспорту будуть проводитись заходи по виявленню правопорушників в місцях продажу ялинок, тому заздалегідь попереджуємо про безумовне дотримання вимог природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації хвойних насаджень. Громадяни, які мають намір «придбати новорічну красуню» шляхом її зрізання, нагадуємо про передбачену законом відповідальність у вигляді накладання штрафів.