Привітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем Святого Миколая
Привітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем Святого Миколая

Привітання міського голови Миколи Бакшеєва з Днем Святого Миколая

Цього року, згідно з новоюліанським церковним календарем, свято Святого Миколая відзначається 6 грудня, а не 19 грудня, як це було раніше.

Дорогі первомайці!

Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

Це свято чекають не тільки діти.

Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне.

Це свято, в яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі –теплим  та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

Бажаю примножувати і дарувати це тепло, берегти його від життєвого холоду і плекати в собі найбільші чесноти закладені в наші серця батьками.

Нехай День Святого Миколая не пройде повз вашого будинку і стане для вас світлою і радісною подією.

Міський голова МИкола Бакшеєв

Переглядів: 126
Дата публікації: 07:16 06.12.2023
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>