Там працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги.
Мобільна бригада надає психологічні послуги особам, постраждалим від домашнього насильства за ознакою статі або тим особам, які знаходяться в групі ризику щодо вчинення стосовно них домашнього насильства з особливим фокусом на внутрішньо переміщених осіб.
В цей день проводилась просвітницька робота.
Перехожим роздавали інформаційні буклети, роз’яснювали їх права та надавали інформацію куди можна звернутись у разі потреби.
Мобільна бригада працює за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні у партнерстві з місцевими органами влади та молодіжного фонду "Ініціатива" за фінансової підтримки бюро USAID.