Спочатку хвилиною мовчання вшанували Миколу Івановича Підгорного, який багато років присвятив спорту та вихованню спортивних талантів.

Закрили спортивний рік врученням почесних відзнак спортсменам, які достойно представляли громаду на національних, європейських та світових рівнях.

Наші боксери вибороли багато престижних нагород.

І сьогодні грошові премії та грамоти від міської влади отримали

Зименко Максим ( Майстер спорта, Чемпіон України 2023 р., Чемпіон турніру класа А Румунія

Лактіонов Микола( Майстер спорта, Чемпіон України 2023 р., Чемпіон турніру класа А Румунія )

Купріянов Адам ( Кандидат в Майстера спорта, ПризерУкраїни 2023 р., Чемпіон турніру класа А Румунія

Спорник Богдан (Кандидат в Майстера спорта, Призер України 2023 р , переможець турніру в Польщі

Спорник Антон (Чемпіон України 2022 р , призер 2022-2023 р

Лученцов Даніл ( Призер України 2023 Кандидат в Майстера спорта, Фіналіст турніру в Польщі

Коробцов Дмитро призер Європи, призер України 2023

Міський голова Микола Бакшеєв вручив також нагороди нашим юним волейболісткам. Їх отримали:

Бондзик Марія, серебряна призерка чемпіонату Європи по пляжному волейболу 2023(мама)

Шевцова Поліна , бронзова призерка Чемпіонату України по пляжному волейболу, серпень Київ 2023

Аушева Марія бронзова призерка Чемпіонату України по пляжному волейболу, серпень Київ 2023

Велика дяка нашому земляку Дмитру Климентьєву, який захищав честь України на світових змаганнях.

Дмитро був одним з футболістів, які виграли чемпіонат світу з футболу для людей з вадами слуху.

Міський голова подякував за високі спортивні досягнення тренерам Денису Густодиму та Жанні Савіній та побажав нових перемог.

Далі депутати провели спільне засідання комісій.

На ньому довго сперечались з приводу облаштування укриттів для закладів освіти.

Але на сесії все ж таки проголосували позитивно за зміни до бюджету 2023 та 2024 року та до Програми економічного і соціального розвитку.

Також були прийняті проекти щодо надання дозволу на виконання документації із землеустрою та затвердження документації із землеустрою відділу освіти.

Це дає надію, що наші учні все ж таки отримають укриття та зможуть безпечно навчатись.

Це остання сесія в 2023-му.

Міський голова Микола Бакшеєв привітав всіх з новорічно-різдвяними святами: «Рік, що минає, був складним. Але ми отримали новий досвід та низку серйозних напрацювань. Дякую вам за співпрацю.

Ми йдемо в Новий рік з новими планами, ідеями та готовністю втілювати їх у життя. Нехай Новий рік принесе щедрі здобутки.

Від щирого серця бажаю всім найголовнішого – нашої Перемоги!»

Альбом: На позачерговій сесії нагородили кращих первомайських спортсменів та затвердили важливі для громади рішення.
Дата публікації: 15:34 26.12.2023