Спочатку затвердили план роботи виконкому на 2024 рік та Порядок надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей Захисників та Захисниць України, які загинули (померли) в період дії воєнного стану в Україні.
Проголосували за проведення громадських робіт у наступному році, визначили об’єкти та види робіт для правопорушників.
Внесли зміни до складу декількох комісій та погодили ПКП «Тепломережі» коригуючі коефіцієнти для визначення обсягу нарахувань за послуги з водопостачання та водовідведення (робиться щомісячно).
Передали квартири у приватну власність громадянам та надали дозволи на видалення дерев.
Також вирішили питання, що стосувались захисту прав дітей.
В основному це надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Коли всі питання були розглянуті, міський голова привітав з всіх з закінченням 2023 року та наступаючим 2024-м.
Микола Бакшеєв побажав виконавчому комітету в новому році працювати так же злагоджено та продуктивно: «Всім добра, благополуччя, здійснення мрій і перемоги нам!»