В Первомайській громаді впроваджуються енергоефективні заходи
В Первомайській громаді впроваджуються 
енергоефективні заходи

В Первомайській громаді впроваджуються енергоефективні заходи

Міська влада Первомайської міської територіальної громади Харківської області уклала три ЕСКО-договори для запровадження енергоефективних заходів у дитячих садочках.

Завдяки укладеним договорам місто без жодних капіталовкладень отримає енергомодернізовані заклади для дошкільнят та 0,8 млн грн економії теплової енергії щорічно.

Заходи з енергоефективності впровадить ЕСКО-компанія, що дозволять садочкам скоротити від 20 до 35% споживання теплової енергії та забезпечити комфортні умови перебування для дітей. Попри війну український бізнес продовжує інвестувати в енергоефективні проєкти громад та наближати Україну до енергетичної безпеки.

ЕСКО-контракти уклали за сприяння проєкту Глобального екологічного фонду (GEF) та UNDP «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО».

Детальніше з умовами ЕСКО-контракту можна ознайомитись за посиланням https://prozorro.gov.ua/search/tender?proc_type=esco...

Global Environment Facility

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

 

Альбом: В Первомайській громаді впроваджуються  енергоефективні заходи
Альбом: В Первомайській громаді впроваджуються  енергоефективні заходи
Переглядів: 130
Дата публікації: 10:47 19.01.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>