Зокрема, це - доступ до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії. Представики UNICEF запропонували Первомайській громаді долучитися до співробітництва по різним напрямкам: соціальна сфера, освіта, медицина. Первомайська громада на сьогодні має багато завершених проектів й тих, що реалізуються і вже охоплюють різні сфери життя громади.
Первомайський міський голова Микола Бакшеєв наголосив на важливості продовження заходів гуманітарної підтримки, доручив відповідним службам пропрацювати всі напрямки, ознайомитись з запропонованими можливостями й сформулювати основні запити, які можуть лягти в основу подальшої спільної роботи з UNICEF.
Також відбулась робота в групах за напрямками : освіта, соціальний захист, охорона здоров'я, ЖКГ.