Внаслідок повномасштабної війни у селищі Рогань Харківського району було пошкоджено близько 630 приватних будинків, 57 багатоповерхівок, 6 гуртожитків, а також зруйновано 2 дитсадки, 2 школи і 1 заклад вищої освіти.
«Завдяки активній співпраці з державними інституціями, міжнародними гуманітарними та благодійними організаціями станом на сьогодні на території Роганської громади на 96% відновили соціальну інфраструктуру, об'єкти критичної інфраструктури вже відновлено на 53%, житловий фонд – на 46%. Робота в цьому напрямку триває. Дякую нашим міжнародним партнерам за допомогу у відбудові населених пунктів області, постраждалих від російської агресії», – сказав Олег Синєгубов.