УВАГА! ПКП «Тепломережі» повідомляє:
УВАГА! ПКП «Тепломережі» повідомляє:

УВАГА! ПКП «Тепломережі» повідомляє:

Постановою Кабінету Міністрів України № 1405 від 29 грудня 2023 р. скасована заборона на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

‼️Незважаючи на систематичну неоплату окремими споживачами за отримані комунальні послуги, ПКП «Тепломережі» продовжує надавати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та постачання теплової енергії в місті.

????В результаті неповної оплати споживачами за отримані послуги, підприємство не має можливості своєчасно розраховуватись за спожиті енергоресурси, існує ризик припинення постачання електричної енергії підприємству, що приведе до повної зупинки надання послуг в тому числі і абонентам, які своєчасно сплачували за послуги.

❌З метою недопущення повної зупинки водопостачання, водовідведення та теплової енергії в місті ПКП «Тепломережі» вимушене відновити роботу з припинення надання послуг боржникам. В лютому через систематичну неоплату абонентами за отримані послуги планується відключення від водопостачання 17 квартир.

‼️Зазначені споживачі будуть завчасно попереджені, а у разі непогашення заборгованості впродовж 30 днів будуть від’єднані від водопостачання. Відновлення послуги відбудеться після погашення боргу та сплати за роботи по відключенню та підключенню до водопостачання.

‼️Аналогічна робота буде проведена з боржниками за послугу теплопостачання: наразі визначаються під’їзди будинків, мешканці яких не сплачують за послугу.

Теплопостачання під’їздів-боржників буде обмежене до погашення ‼️

Переглядів: 72
Дата публікації: 15:13 12.02.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>