Зміни починаються з тебе!
Зміни починаються з тебе!

Зміни починаються з тебе!

Тренінг відбудеться: 8-9 березня 2024 року у приміщенні Хаб [КОМОРА] (бібліотека, старий громадський центр) з 10.00 до 17.30.

Зміни починаються з тебе!

Вітаємо мешканців громади і чекаємо вас на цікавому дводенному тренінгу  за темою: «Діалог та інструменти діалогу. Залучення громадян та інструменти громадської участі» в межах програми «Згуртованість у громаді через діалогові практики. Разом до відновлення».

Тренінг відбудеться: 8-9 березня 2024 року у приміщенні Хаб [КОМОРА] (бібліотека, старий громадський центр) з 10.00 до 17.30.

Чекаємо на вас!

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq18kj8DWp-7EnQePpl6w4-3AfE_hQTv49Y0-YjNxKURvSfg/viewform 

Тренінг відбудеться у межах ініціативи «Створення робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості в Харківській області», яку впроваджує БО «Координаційний гуманітарний центр» за сприяння ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.

Переглядів: 90
Дата публікації: 16:44 28.02.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>