Ще один проєкт Бюджету участі реалізований!ДОПОВНЕНО (фото, відео автора проєкту)
Ще один проєкт Бюджету участі реалізований!ДОПОВНЕНО (фото, відео автора проєкту)

Ще один проєкт Бюджету участі реалізований!ДОПОВНЕНО (фото, відео автора проєкту)

Проєкт Бюджету участі (або Громадського бюджету) «Облаштування рекреаційної зони початкової школи ЗОШ № 7 «Лаундж-зона», авторкою якого є Марина Глагольєва, днями реалізований.

  Локалізація проєкту: 4 мікрорайон, Первомайський ліцей № 7.

  Шкільне життя поєднує в собі не тільки навчання, а і дозвілля учнів. Адже більшу частину свого життя діти проводять у шкільних коридорах. Особливо це важливо для учнів молодших класів. Для того, щоб на перервах вони мали змогу відволіктись від гаджетів та розважити себе розвиваючими цікавинками і зроблена відповідна Лаундж-зона. Також в ній буде дуже зручно проводити виховні години, літературні вітальні, гейм-батли для старшокласників та інші неформальні заходи.

   Сама авторка проєкту сподівається, що Лаундж-зона стане улюбленицею, як молодших, так і дорослих школярів. При цьому, учні старших класів залучатимуться до неї як тренери, координатори. Актуальним буде для вихованців групи подовженого дня. У перспективі на базі "Лаундж-зони" можлива організація буккросингу (книгообміну) серед свідомого батьківства. Загальнодоступність для всіх учасників освітнього процесу. Також вона впевнена, що її поява вплине на зменшення часу використання гаджетів, налагодження живого спілкування між учнями, створення умов для інтелектуального розвитку.

  Таким чином, реалізація відповідного проєкту, який підтримали більшість мешканців міста, що брали участь у голосуванні за Громадський бюджет у 2019 році, позитивно вплине на учнів всіх вікових категорій. Це прояв турботи про добре самопочуття членів шкільного товариства.

  Міський голова Микола БАКШЕЄВ впевнений, що проєкт «Облаштування рекреаційної зони початкової школи ліцею № 7 «Лаундж-зона»,  який дозволив наповнити стандартні шкільні приміщення сучасними елементами: яскравими фарбами, зручними сучасними меблями, поєднуючи практичність зі стильним дизайном, створюватиме позитивну атмосферу емоційного релаксу.

  Дирекція та педагогічний колектив ліцею №7 вдячні авторці проєкту Марині Глагольєвій, всім причетним до його реалізації та мешканцям м.Первомайський, які його підтримали. Вони із задоволенням чекають на початок нового навчального року та сподіваються, що два проєкти, які будуть реалізовані у ліцею та на його території значно покращать настрій його учнів.

  Інформація про часткову реалізацію другого проєкту Бюджету участі  вже надавалась раніше: https://pervom-rada.gov.ua/news/id/382. Про його повну реалізацію буде повідомлено  додатково  після його закінчення. Назва проєкту  «Велика перерва - зона інтерактивного відпочинку на свіжому повітрі біля школи №7», авторка проєкту: Хмирова Аліна.  Слідкуйте і надалі за новинами на офіційному сайті Первомайської міської ради Харківської області.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 2214
Дата публікації: 15:30 22.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>