Шановна громада. ПКП "Тепломережі" повідомляють.
Шановна громада. ПКП \"Тепломережі\" повідомляють.

Шановна громада. ПКП "Тепломережі" повідомляють.

У зв'язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, з метою раціонального використання енергоресурсів - ПКП "Тепломережі" вдень буде працювати з тимчасовими зупинками теплопостачання.

Сьогодні зупинка буде з 12.00 до 17.00 години. Нарахування за постачання теплової енергії здійснюватиметься за фактично спожите тепло - за даними приладів обліку теплової енергії, встановленими на будинках. Дякуємо за розуміння.

Переглядів: 111
Дата публікації: 12:53 18.03.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>