Понад 150 посадовців Первомайської міської ради Харківської області подали свої декларації за 2023 рік
Понад 150 посадовців Первомайської міської ради Харківської області подали свої декларації за 2023 рік

Понад 150 посадовців Первомайської міської ради Харківської області подали свої декларації за 2023 рік

До цих категорій увійшли чинні та колишні посадові особи міської ради, керівники комунальних підприємств, депутати міської ради

Міський голова м.Первомайський Микола Бакшеєв: «Дякуємо всім колегам, які відповідально поставилися до своїх обов’язків та вчасно подали декларації! Ми завжди серйозно ставилися до цього обов'язку, бо розуміємо що відповідна процедура - це шлях до розбудови доброчесної громади».


 Також нагадуємо, якщо ви виявили помилки в декларації під час внесення даних чи забули вказати якісь дані, то маєте можливість впродовж 30 днів з дня подання декларації подати виправлену декларацію. Але НАЗК підкреслює, що зробити це можливо лише один раз. Радимо скористатися функцією “Дані для декларації”, яка надає можливість отримати також відомості про доходи і активи членів сім’ї та перевірити коректність внесення цих даних.


До відома, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) інформує, що по свій України таких осіб виявилось понад 664 тис. 


 Голова НАЗК Віктор Павлущик«Ми не зможемо розбудувати доброчесну публічну службу, якій би довіряли і до якої з повагою би ставилися громадяни без такого дієвого інструменту як декларування. Зрештою доброчесне декларування статків посадовців – це репутація і авторитет усієї держави, яку ми мусимо захищати сьогодні від зовнішніх загроз та потенційних викликів у майбутньому. Тому я вдячний тим посадовцям, які це розуміють і відповідально ставляться до своїх обов’язків. НАЗК зі свого боку й надалі працюватиме над удосконаленням процесу е-декларування, щоб зробити його ще більш зручним для декларантів та таким, що дасть можливість громадянам ефективно контролювати доброчесність публічних осіб».


Веб-сайт НАЗК

 

Переглядів: 601
Дата публікації: 08:11 02.04.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>