Спалювати сухе листя - заборонено!
Спалювати сухе листя - заборонено!

Спалювати сухе листя - заборонено!

Вкотре закликаємо вас відмовитись від спалювання сухої рослинності!

Шановні жителі громади!  

 Вкотре закликаємо вас відмовитись від спалювання сухої рослинності! Це шкодить не лише екології та здоров’ю, а й може стати загрозою вашому життю. Бережіть себе і навколишнє середовище!  Пам’ятайте, що спалювання листя та сухої трави карається законом та передбачає адміністративну або кримінальну відповідальність!

‼️‼️НАГАДУЄМО‼️‼️   

Адміністративна відповідальність за випалювання стерні, луків, пасовищ, та опалого листя складає від 3060 до 6120 гривень. 

Штраф за порушення вимог пожежної безпеки в лісах складає від 1530 до 4590 гривень. 

Кримінальна відповідальність за знищення або пошкодження лісових масивів та зелених насаджень передбачає штраф від 91800 до 153000 гривень, або  обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк. 
 Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років.

Переглядів: 588
Дата публікації: 17:19 04.04.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>