Дитячі садочки в місті запрацюють з 1 червня
Дитячі садочки в місті запрацюють з 1 червня

Дитячі садочки в місті запрацюють з 1 червня

Заклади дошкільної освіти розпочинають роботу після тривалих карантинних обмежень.

Для цього відділу освіти потрібно розробити та затвердити план поетапного відновлення їх роботи з урахуванням потреб населення, забезпечивши належні умови функціонування з урахуванням вимог санітарного законодавства.

Буде проведено огляд закладів дошкільної освіти з залученням працівників  комунального  некомерційного підприємства «Первомайський центр первинної медико – санітарної допомоги», Первомайського районного управління Держпродспоживслужби щодо їх готовності до прийому дітей і роботи на період карантину.

Що потрібно від батьків в цій ситуації?

1. Пам’ятати, що карантин не знято, а лише послаблено. Продовжують діяти всі протиепідемічні вимоги.

2. На період карантину введені особливі умови взаємодії з персоналом навчальних закладів: обмежений час перебування на території установ, заборона доступу в приміщення, масковий режим.

3. Вихователі навчатимуть дітей протиепідемічним правилам протягом дня. Ця робота повинна підтримуватися і продовжуватись батьками вдома.

4. Бути постійно на зв'язку. У разі виявлення у дитини захворювання (COVID-19 розвивається в організмі швидко), його ізолюють і невідкладно повідомлять батькам. Далі – перевезення дитини в особливих умовах до лікувального закладу або додому і виклик лікаря, що мають забезпечити батьки.

5. Стежити за здоров'ям дитини вдома, не приводити до закладу з ознаками захворювання.

6. Пам'ятати про власну соціальну відповідальність. Якщо ви не будете дотримуватися протиепідемічних обмежень вдома, в громадських місцях, по дорозі в дитячий садочок – ви можете стати джерелом захворювання всього дитячого колективу.

Переглядів: 657
Дата публікації: 16:12 26.05.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>