Обговорення: Як війна впливає на демократію в Україні?
Обговорення: Як війна впливає на демократію в Україні?

Обговорення: Як війна впливає на демократію в Україні?

Сьогодні в місті-Герої Київ, Первомайський міський голова Микола Бакшеєв й заступник міського голови Сергієм Чемшитом, беруть участь в панельній дискусії "Роль громадськості під час війни та майбутнє бачення демократії в Україні"

На заході також присутні Олександр Корнієнко, перший заступник голови Верховної Ради України, Олександра Азархіна, заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури та багато інших експертів з питань прозорої та демократичної відбудови.

В рамках програми було презентовано прототип  платформи електронної участі відновлення та розвитку України. Також обмінювались досвідом з планування заходів з посилення участі громадян у процесах відновлення та відбудови на місцевому рівні з використанням цифрових інструментів .

Захід відбувся за підтримки Міністерства відновлення, USAID, Pact, CID, DREAM та RISE UKRAIN. Дякуємо організаторам за чудовий досвід та отримані знання.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 75
Дата публікації: 11:55 30.04.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>