Благоустрій міста – спільна турбота!
Благоустрій міста – спільна турбота!

Благоустрій міста – спільна турбота!

Шановні підприємці! Звертаємося до вас з проханням навести лад на території, де ведеться ваша підприємницька діяльність

Чистота та благоустрій міста – це не лише відповідальність комунальних служб, а й спільна справа всіх його мешканців та підприємців. На жаль, не всі належним чином виконують свої зобов'язання щодо прибирання та утримання в належному стані прилеглої до своїх об'єктів території.

Сміття, яке не прибрано вчасно, брудні фасади, невикошені газони – все це псує зовнішній вигляд міста, робить його некомфортним для проживання та несприятливим для ведення бізнесу.

Впевнені, що ви, як відповідальні підприємці, зацікавлені у розвитку та процвітанні нашого міста. Тому просимо вас:

1.Регулярно прибирати прилеглу до ваших об'єктів територію: вивозити сміття, очищати від бруду та пилу тротуари, фасади, урни, прибирати опале листя та гілки.

2.Дотримуватися правил благоустрою: не розміщувати на прилеглій території сміття, будівельні матеріали, інші предмети, які захаращують прохід та псують зовнішній вигляд.

3.Співпрацювати з комунальними службами: брати участь у загальноміських акціях з благоустрою, повідомляти про проблемні ділянки, які потребують нашого спільного втручання.

Пам'ятайте, що чистота та краса міста – це запорука комфортного життя для всіх нас. Разом ми можемо зробити нашу громаду кращою!

Переглядів: 81
Дата публікації: 08:49 01.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>