Микола Бакшеєв відзначив цінність такої підтримки саме зараз, коли в Україні триває війна. "Війна боляче вдарила по нашій освітній системі", - сказав він. "Але завдяки допомозі наших міжнародних партнерів ми можемо забезпечити нашим дітям доступ до якісної освіти, навіть у ці складні часи".
На сьогодні завдяки Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) який реалізується благодійним фондом «Благодійна організація «Співдія», благодійним фондом «Освітня фундація «MriyDiy» за підтримки Global Partnership for Education в ліцеях міста створені освітні центри з надолуження освітніх втрат.
Це масштабна освітня програма від ЮНІСЕФ, яка передбачає широкий спектр освітніх заходів, спрямованих на те, щоб діти змогли надолужити освітні можливості, втрачені через війну.
Заняття по надолуженню освітніх втрат проходять учні міста 3 - 10 класів з української мови, математики (працює 6 локації, де залучено до 700 учнів).
Заклади освіти отримали 159 ноутбуків для учнів із числа ВПО та 69 хромбуків; канцтовари для учнів та вчителів, які працюють в освітніх центрах по надолуженню освітніх утрат.
Від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації: - Starlink UTR-211; також були надані рюкзаки для учнів й вчителів, які укомплектовані корисними й важливими для захисту й навчання речами.
Микола Бакшеєв підкреслив, що міська влада буде й надалі розвивати напрямки співпраці з міжнародними партнерами, щоб забезпечити дітям право на освіту.