Відбудеться онлайн-конференція «Консультативно-дорадчі органи на місцевому рівні: українській досвід у європейському контексті».
Відбудеться онлайн-конференція «Консультативно-дорадчі
органи на місцевому рівні: українській досвід у європейському контексті».

Відбудеться онлайн-конференція «Консультативно-дорадчі органи на місцевому рівні: українській досвід у європейському контексті».

Оголошення

Шановні жителі громади, у тому числі представники ОГС, ВПО, місцеві громадські активісти, співвласники багатоквартирних будинків!

ВБО ІМР в рамках ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія»  за підтримки проєкту USAID DG East запланувала проведення онлайн-конференції 15 травня 2024 р. з 14:00 до 17:00 для цільових громад проєкту на тему «Консультативно-дорадчі органи на місцевому рівні: українській досвід у європейському контексті». 

Метою конференції є ознайомлення із загальними засадами функціонування консультативно-дорадчих органів (громадських, молодіжних рад тощо) на місцевому рівні, з їхньою роллю та завданнями, які вони можуть виконувати, а також обмін досвідом щодо успішних прикладів роботи та практичних викликів у діяльності.

Програма заходу також передбачає блок «запитання – відповіді», а деякі міста проєкту коротко презентують свої напрацювання в розрізі діяльності консультативно-дорадчих органів.

Онлайн-презентація відбудеться з використанням програми Zoom (посилання надійде після реєстрації).

Реєстрація на захід:http://https://forms.gle/DBg1FPw9cbKXdXqo7

Контактна особа від ВБО ІМР з питань адміністративної підтримки грантової діяльності – Тетяна Прокопенко, тел. 050 928 56 86, ел. адреса: prokopenko@mdi.org.ua.

Регіональна координаторка з питань локальної комунікації – Оксана Горова, тел. 050- 535-04-29, ел. адреса: petrovnaua@gmail.com

 

Приєднані документи:

Програма онлайн конференції
Переглядів: 54
Дата публікації: 11:13 10.05.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>