Шановні жителі громади, у тому числі представники ОГС, ВПО, місцеві громадські активісти, співвласники багатоквартирних будинків!
ВБО ІМР в рамках ініціативи «Громада – влада: діалог, довіра, дія» за підтримки проєкту USAID DG East запланувала проведення онлайн-конференції 15 травня 2024 р. з 14:00 до 17:00 для цільових громад проєкту на тему «Консультативно-дорадчі органи на місцевому рівні: українській досвід у європейському контексті».
Метою конференції є ознайомлення із загальними засадами функціонування консультативно-дорадчих органів (громадських, молодіжних рад тощо) на місцевому рівні, з їхньою роллю та завданнями, які вони можуть виконувати, а також обмін досвідом щодо успішних прикладів роботи та практичних викликів у діяльності.
Програма заходу також передбачає блок «запитання – відповіді», а деякі міста проєкту коротко презентують свої напрацювання в розрізі діяльності консультативно-дорадчих органів.
Онлайн-презентація відбудеться з використанням програми Zoom (посилання надійде після реєстрації).
Реєстрація на захід:http://https://forms.gle/DBg1FPw9cbKXdXqo7
Контактна особа від ВБО ІМР з питань адміністративної підтримки грантової діяльності – Тетяна Прокопенко, тел. 050 928 56 86, ел. адреса: prokopenko@mdi.org.ua.
Регіональна координаторка з питань локальної комунікації – Оксана Горова, тел. 050- 535-04-29, ел. адреса: petrovnaua@gmail.com