Ми маємо пам’ятати про трагічні сторінки нашої історії: масові депортації, розстріли, катування, табори ГУЛАГу. Ми не маємо права забувати про ці події, адже знання про них – це запорука того, що таке ніколи не повториться.
Цього ми говоримо про те, як важливо цінувати свободу та демократію. Політичні репресії не зламали дух українського народу. Ми вистояли, зберегли свою ідентичність, свою мову, свою культуру. Боротьба триває і сьогодні: ми продовжуємо відстоювати своє право - жити в вільній, демократичній країні.
Нехай пам'ять про жертв політичних репресій стане для нас уроком та джерелом сили.
Разом ми можемо побудувати краще майбутнє, в якому не буде місця свавіллю та жорстокості.
Пам'ятаємо! Не забуваємо!