До складу Ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органів самоорганізації населення, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території Первомайської міської територіальної громади (або мають відокремлений підрозділ, зареєстрований на території Первомайської міської територіальної громади) і фізичні особи, що виявили бажання бути членами Ради та проживають на території Первомайської міської територіальної громади та внутрішньо-переміщені особи офіційно зареєстровані на території громади. Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі у відборі членів Ради делегує одного представника, який є кандидатом на обрання до складу Ради.
До складу Ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.
Фізичні особи можуть висувати свою кандидатуру на посаду члена Ради за умови, якщо їм вдалося зібрати 20 підписів мешканців Первомайської громади на підтримку своєї кандидатури.
Для участі у конкурсному відборі кандидатів, фізичні особи зобов’язані подати наступний перелік документів:
копію паспорта громадянина України;
копію довідки про реєстрацію місця проживання;
заява про участь у конкурсному відборі членів Ради встановленого зразка (додаток 1);
біографічна довідка кандидата встановленого зразка із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, контактної інформації та посади в інституті громадянського суспільства, якщо така є (додаток 2);
мотиваційний лист;
- форма збору підписів встановленого зразка (додаток 3) із зібраними підписами.
Для участі в конкурсному відборі до Ради, кандидатами що були делеговані від інститутів громадянського суспільства, подається такий пакет документів:
- заява встановленого зразка (додаток 4);
- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі у конкурсному відборі представника (додаток 5);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства встановленого зразка (додаток 6);
- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із Статуту (Положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені інститутом громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Заявки приймаються Первомайською міською радою за адресою: просп.Незалежності,1, каб.15 (2 поверх, загальний відділ)
Додаток форм прикріплено нижче