Увага!
Увага!

Увага!

Консультації з громадськістю щодо визначення структурних підрозділів, в яких проведення інформаційного аудиту є пріоритетним!

Шановна громада, Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Первомайська міська рада проводить консультації з громадськістю щодо визначення структурних підрозділів, в яких проведення інформаційного аудиту є пріоритетним, а також щодо визначення пріоритетної для оприлюднення публічної інформації та публічної інформації у формі відкритих даних  Первомайської міської ради. Інформаційний аудит Первомайської міської ради проводиться відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №835.

Зміст матеріалів винесених на обговорення: проведення інформаційного аудиту в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах щодо наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

 Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування при проведенні інформаційного аудиту та при оприлюдненні публічної інформації у формі відкритих даних Первомайською міською радою.

 Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, інтересів яких стосуватиметься план заходів: представники органів влади (для прийняття збалансованих рішень), мешканці та гості регіону (для отримання актуальної інформації), розробники онлайн-сервісів та мобільних застосунків з використанням відкритих даних, представники громадськості та експертного середовища, науковці та викладачі.

 Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та зацікавлених сторін:

  • підвищення відкритості і підзвітності влади;
  • зниження корупційних ризиків;
  • використання відкритих даних для прийняття управлінських рішень;
  • підвищення інвестиційної привабливості регіону;
  • створення електронних сервісів на основі відкритих даних тощо.

Строк подання пропозицій та зауважень: з 10 до 21 червня 2024 року.

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом заповнення онлайн опитувальника за посиланням: https://forms.gle/vt9FKQb3h8p31Sqk8  

Результати обговорення будуть оприлюднені до 25 червня 2024 року на веб-сайті Первомайської міської ради https://pervom-rada.gov.ua/  в рубриці «Прозоре місто» - «Відкриті дані».

 Звертаємо вашу увагу! Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Переглядів: 131
Дата публікації: 08:00 10.06.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>