Увага!

Консультації з громадськістю щодо визначення структурних підрозділів, в яких проведення інформаційного аудиту є пріоритетним!

Шановна громада, Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Первомайська міська рада проводить консультації з громадськістю щодо визначення структурних підрозділів, в яких проведення інформаційного аудиту є пріоритетним, а також щодо визначення пріоритетної для оприлюднення публічної інформації та публічної інформації у формі відкритих даних  Первомайської міської ради. Інформаційний аудит Первомайської міської ради проводиться відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №835.

Зміст матеріалів винесених на обговорення: проведення інформаційного аудиту в апараті Первомайської міської ради та її виконавчих органах щодо наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій з метою їх врахування при проведенні інформаційного аудиту та при оприлюдненні публічної інформації у формі відкритих даних Первомайською міською радою.

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони, інтересів яких стосуватиметься план заходів: представники органів влади (для прийняття збалансованих рішень), мешканці та гості регіону (для отримання актуальної інформації), розробники онлайн-сервісів та мобільних застосунків з використанням відкритих даних, представники громадськості та експертного середовища, науковці та викладачі.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та зацікавлених сторін:

• підвищення відкритості і підзвітності влади;
  • зниження корупційних ризиків;
  • використання відкритих даних для прийняття управлінських рішень;
  • підвищення інвестиційної привабливості регіону;
  • створення електронних сервісів на основі відкритих даних тощо.

Строк подання пропозицій та зауважень: з 10 до 21 червня 2024 року.

Пропозиції та зауваження приймаються шляхом заповнення онлайн опитувальника за посиланням: https://forms.gle/vt9FKQb3h8p31Sqk8

Результати обговорення будуть оприлюднені до 25 червня 2024 року на веб-сайті Первомайської міської ради https://pervom-rada.gov.ua/  в рубриці «Прозоре місто» - «Відкриті дані».

Звертаємо вашу увагу! Анонімні пропозиції не реєструються та не розглядаються.

Дата публікації: 08:00 10.06.2024
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024