Первомайщина – громада людяності:
Первомайщина – громада людяності:

Первомайщина – громада людяності:

в міській раді відбувся форум

На заході  презентували ідеї проектів щодо цілісного та гармонійного розвитку на цінностях людяності працівники освітньої та культурної галузі громади.

Форум проводився у партнерстві з ГС «Рух людяності» за участю голови правління Валентина Підвисоцького та керівника спілки в Харківській області Володимира Татаренкова.

У заході взяли участь представники організацій, підприємств громади та експертного середовища з України та з-за кордону.

Вступне слово було надано заступнику міського голови Ніні Харченко:

"Первомайська міська територіальна громада вітає вас на форумі «Первомайщина – громада людяності». Проблеми людяності, гуманізму та ментального здоров’я набувають особливої гостроти після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наша громада приймала тисячі переселенців, і кількість людей, які потребують підтримки, зростає. Ми розуміємо, що цих людей треба огорнути турботою, любов'ю і увагою." 

Після підписання меморандуму з Громадською спілкою «Рух людяності» про співпрацю щодо розроблення та впровадження проекту «Створення екосистеми цілісної, комплексної , інтегральної реабілітації постраждалих від війни та забезпечення цілісного здоров’я жителів Первомайської міської територіальної громади» була створена робоча група.В громаді провели багато зустрічей за круглим столом з педагогами, медичними працівниками, працівниками культури, фахівцями соціальної сфери та напрацювали багато матеріалів.

Під час форуму було представлено 12 проектів від сфери освіти та культури, які будуть покладені в основу формування екосистеми цілісного здоров’я та розвитку нашої громади.

Форум став чудовою платформою для обміну досвідом та вироблення рекомендацій для подальшого духовного розвитку нашої громади та українського суспільства.

Дякуємо всім учасникам за активну участь!

 

Переглядів: 68
Дата публікації: 13:33 11.06.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>