З Днем Української Державності!
З Днем Української Державності!

З Днем Української Державності!

Вітання Первомайського міського голови Миколи Бакшеєва

Сьогодні, 15 липня, ми відзначаємо одне з найважливіших свят в історії нашої країни – День Української Державності. Це день, коли ми згадуємо про славне минуле нашого народу, його багатовікову боротьбу за свободу та незалежність.

Українська держава має тисячолітню історію. Протягом століть наш народ боровся за своє право на самовизначення, за можливість жити у вільній та незалежній країні. І хоча шлях до державності був складним та тернистим, ми зрештою досягли своєї мети.

Сьогодні Україна – це суверенна, демократична держава, яка посідає гідне місце на світовій карті. Ми пишаємося нашою багатою культурою, мовою, традиціями та цінностями. Ми прагнемо до мирного та процвітаючого майбутнього для нашої країни.

У цей святковий день я хочу побажати всім українцям міцного здоров'я, єднання, злагоди та нових звершень. Нехай кожен з нас зробить свій внесок у розбудову нашої держави, адже саме від нас залежить її майбутнє.

Переглядів: 45
Дата публікації: 08:05 15.07.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>