З професійним святом – Днем бухгалтера!
З професійним святом – Днем бухгалтера!

З професійним святом – Днем бухгалтера!

Вітання Первомайського міського голови Миколи Бакшеєва

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера!

Ваша робота – це професія, яка потребує глибоких знань, високої відповідальності та неабиякої відданості справі. Завдяки вашій наполегливій праці та самовіддачі функціонують підприємства та установи, забезпечується надходження коштів до бюджету, а економіка України розвивається.

У цей святковий день я щиро дякую вам за ваш професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов'язків та вагомий внесок у розвиток нашого міста.

Зичу завжди залишатися в плюсі, бажаю ніколи не витрачати ні сил, ні коштів марно. Нехай робота приносить вам задоволення, а життя — радість і гармонію!

Переглядів: 4
Дата публікації: 08:09 16.07.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>