Працюємо на результат
Працюємо на результат

Працюємо на результат

Зустріч, щодо надання медичних послуг.

Сьогодні, разом із заступницею міського голови Іриною Бомко та директором комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна районна лікарня» Ольгою Грімовою, відвідали зустріч з головами територіальних громад – власниками закладів спеціалізованої медичної допомоги Харківської області. 
Захід проходив за підтримки Національної служби здоров’я України та Агентства США з міжнародного розвитку USAID, яке відбувалось в місті Харків.

  • Також на зустрічі були присутні Наталія Гусак, голова Національної служби здоров’я України, 
  • Олена Логвинова, заступниця начальника ХОВА, 
  • Максим Бурлака, старший юридичний радник  Проєкту USAID «Підтримка реформ охорони здоров’я» та інші.

   На зустрічі були представлені результати планового моніторингу закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) області, щодо дотримання умов договорів за пакетами:  «Медична допомога при гострому мозковому інсульті», «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда», «Медична допомога при пологах», «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках». 
      Під час обговорення винайшли шляхи вирішення ключових проблемних питань та виявили основні порушення під час реалізації Програми медичних гарантій.
Також було наголошено на необхідності створення наглядових рад у ЗОЗ, як важливого компоненту моніторингу забов’язань за договором з НСЗУ.
Працюємо на результат не дивлячись на труднощі. 
Віримо в перемогу, все буде Україна!

Альбом: Працюємо на результат
Переглядів: 68
Дата публікації: 13:35 09.07.2024
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>