Сьогодні, разом із заступницею міського голови Іриною Бомко та директором комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна районна лікарня» Ольгою Грімовою, відвідали зустріч з головами територіальних громад – власниками закладів спеціалізованої медичної допомоги Харківської області.
Захід проходив за підтримки Національної служби здоров’я України та Агентства США з міжнародного розвитку USAID, яке відбувалось в місті Харків.
На зустрічі були представлені результати планового моніторингу закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) області, щодо дотримання умов договорів за пакетами: «Медична допомога при гострому мозковому інсульті», «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда», «Медична допомога при пологах», «Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках».
Під час обговорення винайшли шляхи вирішення ключових проблемних питань та виявили основні порушення під час реалізації Програми медичних гарантій.
Також було наголошено на необхідності створення наглядових рад у ЗОЗ, як важливого компоненту моніторингу забов’язань за договором з НСЗУ.
Працюємо на результат не дивлячись на труднощі.
Віримо в перемогу, все буде Україна!