Зустріч відбулась з метою обговорення результатів анонімного опитування, яке було проведено міською радою на інтернет-ресурсах громади та на особистих сторінках міського голови щодо роботи дільничних офіцерів.
В опитуванні взяли участь 89 осіб.
Отримані результати:
Задоволені роботою дільничних: 18%
Незадоволені роботою дільничних: 34,8%
Частково задоволені роботою дільничних: 23,3%
Під час зустрічі жителі громади порушували такі питання:
Стихійна торгівля
Домашнє насильство
Самогоноваріння
Боротьба з виготовленням наркотичних засобів
Зустрічі з дільничними офіцерами
Накладання адміністративних штрафів за розпиття спиртних напоїв та куріння в громадських місцях
Також виказали побажання громадяни зустрічатись з дільничними офіцерами. Оскільки опитуванню показало, що мало хто з людей знайомий їз своїм дільничним інспектором.
Говорили і про накладання адмінштрафів не тільки за порушення правил благоустрою, а й штрафування за розпиття спиртних напоїв та тютюнопаління в громадських місцях.
Також висказали побажання зустрічатись з громадою та звітували не один раз на рік, а щоквартально.
Дільничні офіцери Олег Борщов, Ілля Рязанцев та Роман Котляренко звітували про роботу перед громадою. У своїх звітах вони доповіли про стан криміногенної обстановки на території обслуговування, а також про вжиті заходи щодо запобігання та протидії правопорушенням.
Результати опитування та зауваження, висловлені під час зустрічі, будуть надіслані до відділу поліції для ознайомлення та прийняття відповідних рішень.
Щодо результатів службової діяльності роботи ДОП відділення поліції № 1 Лозівського РВП ГУНП в Харківській області за 1 півріччя 2024 року.
Згідно штату ДОП - 6 посад, в наявності 6 ( офіцерів) З 01.01.2024 по 30.06.2024 ДОП розкрито та виставлено ф. 1.1.- 40 по кримінальним провадженням.
- встановлено адміністративних наглядів – 7
-продовжено адміністративних наглядів - 1
- зареєстровано за ст. 395 КК України -3 , з них 2 передано до суду.
- складено адміністративних протоколів - 179
- складено термінових заборонних приписів -20, з них 9 по Первомайській МТГ.
- виконано 7 ухвал суду щодо постановки на облік приводу домашнього арешту та здійснення контролю за поведінкою підозрюваного\обвинуваченого.
Також розглянуто за 6 місяців ДОП - 586 матеріалів ЖЄО.
Поставлено на облік 59 кривдників, які скоїли насильство у сім»ї, них 39 по Первомайській МТГ.
На постійній основі ДОП здійснюють взаємодію, а також співпрацюють з управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської райдержадміністрації, з управлінням соціального захисту населення Первомайської міської ради Харківської області.
Проводиться систематична робота та тісна співпраця з Першим відділом Лозівського РТЦК та СП Харківської області з приводу розгляду звернень та доставки громадян, які вчинили правопорушення за ст.210, 210-1 КУПАП.
Також ДОП на постійній основі за рахунок особистого часу, згідно графіку, здійснюють патрулювання Первомайської МТГ, щодо виявлення злочинів та правопорушень, а також виявлення порушників комендантської години.
ДОП взаємодіють з СКП ВП № 1 Лозівського РВП з метою розкриття тяжких, особливо тяжких злочинів, громадян, які перебувають у розшуку та розшуку дітей.