Комунальники кронували піввікові тополі

Роботи з кронування дерев працівники виконують відповідно до «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах» (наказ № 105 Міністерства будівництва, архітектури та ЖКГ від 10.04.2006 р.)

Дерева по вулиці В. Кіндратьєва вже мають по 50 років, а вік тополі 40 років.

Ці дерева в аварійному стані і кожного року, коли є буревії вони ламаються і створюють небезпеку.

3 та 4 червня працівники КП «Жилсервіс» провели роботи з кронування  аварійних  дерев.

Точніше, цей процес правильно називати омолодженням.

Тополі відносяться до переліку дерев, які придатні до цього. За рік-два воно відпускає нові гілки і зелена маса навіть збільшується. Десять років дерево не дає пуху.

Але алергія на пух – це тільки одна сторона. Деревина у цих дерев м'яка і легка (при сильних вітрах доросла тополя частіше за інших кришиться і ламається).

Дуже важливо, що комунальники ліквідували аварійність дерев, тобто воно не зламається під час сильного вітру, не пошкодить машини чи будівлі, не впаде на голови людям. А вулиця Кінждратьєва - це людне місце з закладами освіти, торговельними точками та житловими будинками.

Комунальники власними силами виконали роботи, але чотири тополі мали висоту, з якою можна було працювати тільки за допомогою  спеціальної техніки (її  надала КВФ «Рома»).

Роботи по омолодженню дерев тривають

Альбом:  Комунальники кронували піввікові тополі
Дата публікації: 10:05 05.06.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика