За рік народилося вдвоє більше хлопчиків, ніж дівчаток

Рік тому, 13 червня 2019 року, було відкрито оновлене (капітально відремонтоване) пологове відділення Центральної районної лікарні м.Первомайський.

Народження дитини – це визначна подія для всієї сім’ї і умови її появи на Світ мають велике значення. За цей рік з 13 червня 2019 року по 13 червня 2020 року якість медицини та комфорт пологового відділення змогли оцінити породіллі не тільки з м.Первомайський та Первомайського району. До нашого міста приїжджають народжувати з м.Харків, з сусідніх Сахновщанського і  Кегичівського  районів та ін. А ще, як і очікувалось раніше, з сусідніх Донецької та  Луганської областей. Приїжджають при надії, а повертаються додому зі своїми «подарунками долі» щасливі і задоволені. У оновленому відділенні народилося 169 немовлят. З них: 113 хлопчиків і 56 дівчаток.

Також у лютому 2020 року у світлих комфортних стінах пологового відділення міста народилися двійнята. Дві тендітні дівчинки, вага яких при народженні становила 2 400 гр. та 2070 гр. Вони стали справжнім подарунком до Дня всіх закоханих.

Микола Бакшеєв: «Такі події, як відкриття пологового відділення, трапляються дуже рідко, і мають дуже стриману реакцію від громади. Але вони виступають сатисфакцією докладених зусиль та надихають на подальше прагнення змін та роботу. Працюємо далі, робимо громаду міста спроможною!».

Міський голова подякував медичним працівникам за роботу та привітав з прийдешнім святом Днем медичного працівника: «Шановні медичні працівники та ветерани медичної галузі! З нагоди вашого професійного свята висловлюю всім працівникам медичної галузі міста безмежну вдячність за життя, здоров’я і радість. Від усього серця вітаю вас з професійним святом і бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. Зі святом вас! Щастя вам і добра!»

Нагадаємо, що ремонт будівлі було здійснено за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Первомайською міською радою.
У церемонії відкриття взяли участь міський голова м. Первомайський Микола Бакшеєв, поважні гості та представники Харківської облдержадміністрації, головний лікар ЦРЛ Іван Панарін, керівник та менеджер проєктів GIZ Майк Маттес та Рене фон Прондзінскі, завідувачка відділення Ольга Сорокіна.

КНП Первомайська центральна районна лікарня - єдиний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги у місті та в районі.

За підтримки Уряду Німеччини було проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень єдиного в районі пологового відділення. Перепланування приміщень стаціонару створило можливість комфортного перебування в палатах індивідуального та сімейного типу. Німецька сторона забезпечила відділення новими меблями, медичним обладнанням, а також було облаштоване приміщення пральні. Медичний персонал взяв участь в серії тренінгів з розвитку комунікативних навичок і стресостійкості.
Крім того, GIZ надали підтримку в розробці стратегії розвитку Первомайської центральної районної лікарні.

«Місто має незавантажену інфраструктуру, яка здатна прийняти внутрішньо переміщених осіб, але вона має дуже зношений стан. Проєкти GIZ підвищили здатність соціальних закладів міста щодо обслуговування та інтеграції переселенців. Пологове відділення центральної районної лікарні є одним з таких прикладів», - відзначив міський голова Микола Бакшеєв.

Альбом: Куди прилітає лелека, або рік роботи пологового відділення після капітального ремонту
Дата публікації: 15:03 17.06.2020