Публічна консультація онлайн Первомайської міської ради з громадою «Як поліпшити проспекти Культури та 40-річчя Перемоги?»
Публічна консультація онлайн Первомайської міської ради з громадою

«Як поліпшити проспекти Культури та 40-річчя Перемоги?»

Публічна консультація онлайн Первомайської міської ради з громадою «Як поліпшити проспекти Культури та 40-річчя Перемоги?»

Первомайська міська рада запрошує мешканців міста у п'ятницю, 26 червня, долучитися до онлайн публічної консультації щодо зміни та поліпшення проспектів Культури та 40-річчя Перемоги.

Найближчим часом ці проспекти планується звузити у 2 рази.  Це дозволить зекономити кошти для міста, які раніше витрачалися на ремонт доріг. В свою чергу, мешканці Первомайського отримають додатковий простір для паркінгу, прогулянок чи проведення заходів.

Під час публічної консультації будуть представлені плани мерії щодо звуження  проспектів. Також  будуть  презентовані приклади схожих проектів інших українських та європейських міст щодо реновації просторів, які звільнилися від автомобільного руху.

Пропозиції, отримані від учасників публічної консультацій будуть взяті до уваги при остаточному затвердженні рішення міської ради  про звуження проспектів Культури та 40-річчя Перемоги.

 

Для участі у консультації зареєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/perv2606

Зареєстровані учасники за день до заходу отримають на e-mail  посилання на ZOOM-конференцію та інструкції щодо підключення.

 

 

Переглядів: 1441
Дата публікації: 09:21 22.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>