В рамках Тижня Сталої Енергії 2020 в м.Первомайський
В рамках Тижня Сталої Енергії 2020 в м.Первомайський

В рамках Тижня Сталої Енергії 2020 в м.Первомайський

В рамках Тижня Сталої Енергії 2020 в м.Первомайський

Презентуємо вам відеоролик про збереження енергетичних і природних ресурсів й запобігання кліматичним змінам та закликаємо всіх сьогодні пригадати, що ми живемо на одній планеті. Забруднюючи її, ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Ресурси планети закінчуються, людство захлинається у відходах та вже відчуває руйнівні наслідки зміни клімату. Причиною цього є наші надмірні споживацькі звички, і на першому місці тут енергоспоживання. Людство має змінитися щоб вижити, змінюючи своє ставлення до способу життя.

Відеоролик був створений в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine) GmbH та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). 

 Матеріали ВГО "Жива планета" 


 

#energydaysPervomaiskyi #EUSEW2020

Переглядів: 1298
Дата публікації: 11:24 22.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>