28 червня-День молоді
28 червня-День молоді

28 червня-День молоді

День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Шановні юнаки та дівчата!

Сердечно вітаю вас із прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді! 

Це одне з найдинамічніших свят. Для вас відкритий весь світ як на долоні.  Ви молоді, сильні, повні ідей та сміливих рішень.

    Попри юний вік, ви вже впевнено заявляєте про себе у різних сферах життя. Маєте успіхи в науці, спорті, мистецтві. Ви – наша гордість сьогодні й наша надія на майбутнє. Дякую вам за активну громадянську позицію. Багато заходів, які відбуваються у місті, проходять завдяки вашій креативності, праці та наполегливості.

 Я впевнено можу сказати, що майбутнє у Первомайського є, адже воно за вами. Розвивайтеся і ставайте успішними. Впевнено крокуйте до своєї мети.

Нових вам звершень і перемог, добрих і значущих днів. Зі святом вас!

Міський голова Микола Бакшеєв
 

Переглядів: 480
Дата публікації: 07:35 28.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>