В будівлі Первомайської міської ради працює індівідуальний тепловой пункт з автоматичним регулюванням. Доповнено(відео)!
В будівлі Первомайської міської ради працює індівідуальний тепловой пункт з автоматичним регулюванням. Доповнено(відео)!

В будівлі Первомайської міської ради працює індівідуальний тепловой пункт з автоматичним регулюванням. Доповнено(відео)!

Це перший подібний проєкт в місті, що реалізується в рамках еско-контракта підписаного з ТОВ «Київ-ЕСКО». Інформація надається з розділу "Реалізовані проєкти" в рамках Тижня Сталої Енергії 2020 в м.Первомайський.

Мета проєкта - суттєве зменшення споживання теплової енергії будівлі за рахунок впровадження заходів з енергозбереження.
Фінансування відбувається за рахунок еско-компанії, тобто міський бюджет не витратив на це ні копійки. Повернення інвестицій передбачено контрактом за рахунок досягнутої економії. 

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/antonoriekhov/posts/2649867861740801

Нагадаємо, що Індивідуальні теплові пункти: тепліше, економніше, зручніше. А сучасний Первомайський повинен бути затишним та економним. Забезпечити цю економію з теплопостачання при цьому скоротити витрати електроенергії та не втративши комфорт і  покликані індивідуальні теплові пункти (ІТП). 

 Їх робота дозволяє в автономному режимі регулювати подачу теплового потоку в залежності від температури ззовні, заданих параметрів та календарного режиму. Застосування такого ІТП дає можливість економити від 20 до 40% тепла.

І, як відповідальний господар, міський голова Микола Бакшеєв, вирішив розпочати економію «з себе». У місті вже є п’ять будівель, які обладнанні індивідуальними тепловими пунктами, чотири з яких встановлені за кошти ЕСКО інвестора без витрат з міського бюджету. І це  приміщення бюджетних та муніципальних установ міста: будівля виконавчого комітету Первомайської міської ради та ліцеї №5, №6, №7, №2.

«Метод дає швидкий результат та спрямований на збереження ресурсів і, одночасно, зменшення витрати міського бюджету», - говорить Микола Бакшеєв.#energydaysPervomaiskyi #EUSEW2020

Переглядів: 859
Дата публікації: 13:58 24.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Відшкодування вартості отриманих послуг при самостійному санаторно-курортному лікуванні на території   18.06.2024
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД 2024‑2   18.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) захисників і захисниць України   12.06.2024
Щомісячна адресна грошова допомога на оплату житлово-комунальних послуг   12.06.2024
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 11.09.2014 №1051-61/6 "Про   07.06.2024
Виплата часткової компенсації за виготовлення та встановлення пам’ятних знаків (надгробків) на могил   03.06.2024
Компенсація оплати за навчання захисникам і захисницям України   03.06.2024
Співпраця з КНП "Центр Життєстійкості". Про надання послуги життєстійкості   03.06.2024
соціальна картка Терцентр   22.05.2024
соціальна картка Життєстійкість   22.05.2024
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>