В будівлі Первомайської міської ради працює індівідуальний тепловой пункт з автоматичним регулюванням. Доповнено(відео)!
В будівлі Первомайської міської ради працює індівідуальний тепловой пункт з автоматичним регулюванням. Доповнено(відео)!

В будівлі Первомайської міської ради працює індівідуальний тепловой пункт з автоматичним регулюванням. Доповнено(відео)!

Це перший подібний проєкт в місті, що реалізується в рамках еско-контракта підписаного з ТОВ «Київ-ЕСКО». Інформація надається з розділу "Реалізовані проєкти" в рамках Тижня Сталої Енергії 2020 в м.Первомайський.

Мета проєкта - суттєве зменшення споживання теплової енергії будівлі за рахунок впровадження заходів з енергозбереження.
Фінансування відбувається за рахунок еско-компанії, тобто міський бюджет не витратив на це ні копійки. Повернення інвестицій передбачено контрактом за рахунок досягнутої економії. 

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/antonoriekhov/posts/2649867861740801

Нагадаємо, що Індивідуальні теплові пункти: тепліше, економніше, зручніше. А сучасний Первомайський повинен бути затишним та економним. Забезпечити цю економію з теплопостачання при цьому скоротити витрати електроенергії та не втративши комфорт і  покликані індивідуальні теплові пункти (ІТП). 

 Їх робота дозволяє в автономному режимі регулювати подачу теплового потоку в залежності від температури ззовні, заданих параметрів та календарного режиму. Застосування такого ІТП дає можливість економити від 20 до 40% тепла.

І, як відповідальний господар, міський голова Микола Бакшеєв, вирішив розпочати економію «з себе». У місті вже є п’ять будівель, які обладнанні індивідуальними тепловими пунктами, чотири з яких встановлені за кошти ЕСКО інвестора без витрат з міського бюджету. І це  приміщення бюджетних та муніципальних установ міста: будівля виконавчого комітету Первомайської міської ради та ліцеї №5, №6, №7, №2.

«Метод дає швидкий результат та спрямований на збереження ресурсів і, одночасно, зменшення витрати міського бюджету», - говорить Микола Бакшеєв.#energydaysPervomaiskyi #EUSEW2020

Переглядів: 367
Дата публікації: 13:58 24.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Склад конкурсної комісії УСЗН Первомайської міської ради з визначення програм, розроблених інститута   20.09.2021
Перелік питань на конкурс на заміщення посади головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалід   14.09.2021
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади- головного спеціаліста відділу у справах осіб з   14.09.2021
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2020 рік   13.09.2021
Довідка про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайськ   13.09.2021
Організатори Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" подбали про те, щоб гості не нудьгували жодної хвили   13.09.2021
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адрес   10.09.2021
На Family Fest "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ" можна почути найрізноманітніші музичні жанри!   10.09.2021
Кількість запитів за серпень 2021 року   10.09.2021
Через два тижні відбудеться Фестиваль "ОЛЕКСІЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ".   09.09.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>