Європейський тиждень сталої енергії на Харківщині
Європейський тиждень сталої енергії на Харківщині

Європейський тиждень сталої енергії на Харківщині

З 2014 року Харківська обласна рада долучилась до ініціативи Європейського Союзу "Угоди Мерів", обов'язковою умовою якої є проведення тижня сталої енергії. Наше місто теж є підписантом "Угоди Мерів" з 2017 року.

В м.Харкові вже проведено  частину заходів на тему: «Чиста енергія для спільного майбутнього». 

Цьогорічні заходи Європейського тижня сталої енергії проходитимуть з 23 по 26 червня під гаслом «За межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання» і, вперше, через пандемію СOVID-19, відбудуться у онлайн-режимі.

Наразі залишаються актуальними наступні заходи до яких Харківська обласна рада запрошує долучитись і мешканців м.Первомайський:

- 25 червня 2020 року, об 11:00 практичний семінар «Енергозберігаюча вентиляція з рекуперацією тепла» (за участю ТОВ "VENTOXX" – інноваційного підприємства по виробництву енергозберігаючої вентиляційної техніки).

Номер наради 1371760418; пароль Wb_25062020; реєстрація о 10:45;

- 26 червня 2020 року, о 9:00 практичний семінар «Енергоефективні технології в системах опалення» (за участю фірми HERZ – найпотужнішого виробника енергозберігаючих систем опалення).

Номер наради 1374744354; пароль Wb_26062020; реєстрація о 8:45.

Долучилися до Європейського тижня сталої енергії  (EU SEW) міста – підписанти Ініціативи ЄС «Угода мерів-Схід»: Чугуїв, Ізюм, Куп’янськ, Первомайський та Мерефа, які для жителів своїх громад та усіх зацікавлених проводять онлайн-заходи з промоції підвищення енергоефективності та популяризації відновлюваної енергії. Ознайомитися та взяти участь можна за посиланням.

Довідково: Дні сталої енергії в Харківській області є складовою Європейського тижня сталої енергії (EU SEW), який з 2006 року відзначається по всій Європі, щоб привернути увагу суспільства та органів влади до необхідності економії енергії на місцевому рівні. Підписавши у 2017 році Угоду Мерів, містом Первомайський було поставлено за мету скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 30 відсотків до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно-орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Додатково на сайті Харківської обласної ради за посиланням: http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24288-u-kharkivskij-oblasti-startuyut-dni-staloji-energiji#energydaysPervomaiskyi #EUSEW2020

Переглядів: 630
Дата публікації: 08:26 25.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>