У м.Первомайський відбувся круглий стіл на тему \"Зміни Конституції та децентралізація України: проблеми та перспективи\"

Вчора, 24 червня 2020 року, в ХАБ "КОМОРА" відбувся круглий стіл за участю Народного депутата України Олександра Літвінова та керівників міста, району, сільських голів та небайдужої громадськості міста.

24 червня 2020 року у м.Первомайський відбувся круглий стіл на тему "Зміни Конституції та децентралізація України: проблеми та перспективи", за участю народного депутата України Олександра Літвінова,  голови міської ради - Миколи Бакшеєва, голови РДА - Вадима Партали, голови районної ради - Володимира Татаренкова, голови Олексіївської ОТГ - Анатолія Страхова, сільських голів району та представників громади району. Під час жвавої дискусії  підійматися питання щодо перспектив децентралізації, організації місцевого самоврядування та нового адміністративного устрою. Міський голова підняв питання комунальної власності громади міста Первомайський та її подальшої долі. Представники місцевого самоврядування озвучили свою позицію та бачення щодо перспективи децентралізації Первомайського району. Голова Олексіївськой ОТГ Анатолій Страхов розповів про досвід та проблеми функціонування громади.

Учасники заходу відзначили, що реформа децентралізації виходить на фінішну пряму. Кабінет Міністрів затвердив перспективний план формування територій громад по всім областям України. Також до кінця 2020 передбачається ліквідація обласних та районних державних адміністрацій та формування виконавчих комітетів місцевих рад.

Народний

Альбом: У м.Первомайський відбувся круглий стіл на тему "Зміни Конституції та децентралізація України: проблеми та перспективи"
Дата публікації: 09:43 25.06.2020

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика