Місто зеленіє та квітне завдяки нашій праці

Тільки дякуючи щоденному догляду, вижив наш альпінарій.

Начальник відділу культури і туризму Ольга Павлова,  відвідуючи черговий захід в центральній міській бібліотеці, завжди зупиняється біля нього: «Альпінарій  з кожним днем стає гарнішим і привабливішим завдяки турботі наших працівників. А скільки негативних відгуків було в соціальних мережах щодо нього. Але, всупереч багатьом скептикам, догляд за альпінарієм для нас є вже справою честі».

Місце для альпінарію вибирали всім гуртом. В результаті обговорень була обрана пропозиція створити зелену зону біля ХАБ «Комора». Ця локація особливо полюбилась нашій молоді, яка часто збирається тут для проведення різних заходів.

Спочатку були і втрати, і відчай, коли одного разу побачили, що декілька рослин з альпінарію було викрадено. Крадіїв шукали всім містом.

Але молодь та працівники бібліотеки не опустили руки. Тепер кожен, хто тут буває милується доглянутим та красивим місцем.

P.S. Перший альпінарій в місті  з’явився завдяки проєкту  «Єднаємо молодь».  Це молодіжна ініціатива (координатор Євген Козирєв),  яка перемогла в конкурсі проєктів від UNICEF. Реалізувався проєкт за підтримки фонду «Благо»  в рамках співпраці з Німеччиною та за рахунок коштів спонсорів. Безпосередню участь у його створенні взяли громадські активісти, депутати, представники влади і особисто міський голова Микола Бакшеєв.

Альбом: Місто зеленіє та квітне завдяки нашій праці
Дата публікації: 10:46 25.06.2020