ОСББ "Енергозбереження в житловому секторі". Як новостворене ОСББ отримало компенсацію від міської ради
ОСББ \"Енергозбереження в житловому секторі\". Як новостворене ОСББ отримало компенсацію від міської ради

ОСББ "Енергозбереження в житловому секторі". Як новостворене ОСББ отримало компенсацію від міської ради

Інформація надається з розділу "Реалізовані проєкти" в рамках Тижня Сталої Енергії 2020 в м.Первомайський.

Наприкінці минулого року ОСББ «БУДИНОК ДЕСЯТЬ» отримало кредит в АТ «ОЩАДБАНК» на впровадження заходів з енергозбереження, а саме встановлення вікон в під'їздах будинку.
Вікна були встановлені, мешканці отримали не тільки кращий вигляд будинку, а й комфорт. Згодом ОСББ звернулось до міської влади за компенсацією частини кредиту згідно міської програми «Стимулювання створення та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Первомайський на 2019 рік та продовження терміну її дії на 2020 рік». Кошти в розмірі 20% від вартості енергоефективного обладнання були перераховані на компенсацію кредиту. Наразі, з урахуванням компенсації з міського бюджету, сплачено дві третини від суми кредиту. На цьому мешканці будинку-першовідкривача не планують зупинятися. Вже є наміри продовжувати модернізацію їхнього будинку.
Нагадуємо всім мешканцям міста Первомайський, що у місті продовжує діяти програма «Стимулювання створення та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Первомайський на 2019 рік та продовження терміну її дії на 2020 рік», відповідно до якої кожен з первомайців може створити ОСББ. Приклад позитивної роботи такої організації вже існує, і його організатори із задоволенням передадуть свій досвід для всіх охочих покращити своє життя. Також з питань створення ОСББ звертайтесь до міської ради:
- перший заступник міського голови Антон Орєхов – тел.:3-25-31;
- начальник відділу житлово-комунального господарства Олександр Лозовський – тел.:3-50-27.

Про це в посиланні раніше: https://www.facebook.com/pervomaisk/posts/2948059578581403#energydaysPervomaiskyi #EUSEW2020

Переглядів: 595
Дата публікації: 11:00 26.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>